Müşteri Destek

+90 532 291 2608

Acil Servis

+9 0212 549 91 88

Mail Adresimiz

info@akdoorkepenk.com

Müşteri Destek

+90 532 291 2608

Acil Servis

+9 0212 549 91 88

Mail Adresimiz

info@akdoorkepenk.com

Hızlı PVC Kapı

Hızlı pvc kapı sistemlerinin kullanım alanları, genellikle fabrika ve depo şeklinde hizmet veren yerlerdir. Bu tarz mekanlarda giriş ve çıkış sirkülasyonunun hızı, işin işleyişi ve zaman kaybının önlenmesi oldukça önemlidir. Çünkü yoğun ve sık bir şekilde kapıların açılıp kapanması gerekmektedir. Bu yüzden bu mekanlarda hızlı PVC kapı sistemleri tercih edilmektedir.

Hızlı PVC kapı, sevkiyat anında ısı kaybının da önlenmesinde büyük ölçüde rol oynar. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanılan hızlı PVC kapılar, görüntü kirliliğini önlediği gibi, gürültü kirliliğinin de önüne geçmektedir. Büyük işletmelerde ön planda tutulan en önemli maddelerden biri, zamanla yarışmaktır. Günde belki 100’den fazla açılıp kapanan kapıların, hemen zarar görmemesi ve hızlı hareket etmesi de bu yüzden çok önemli bir husustur.

Kullanıldığı alana göre değişkenlik gösteren PVC kapılar; sarmal ya da katlanabilir şekilde olmak üzere tasarlanmıştır. Amaca yönelik, hangisinin tercih edileceği kullanıcının karar vereceği bir tercihtir. Fonksiyonelliğinin yanı sıra estetik görünüşünü de önem veren endüstriyel kuruluşlar için tasarlanmış, birbirinden modern ve şık modeller piyasada çoktan yerini almış durumdadır. Renk seçenekleri de yine aynı şekilde çok fazla sayıda mevcuttur. İsteğe bağlı olarak kapıların üzerine istenilen sayıda, pencere de açtırılabilir ve böylece alanda ferahlık sağlanmış olur. Kapı yüzeyleri şeffaflaştırılarak ister tek parça şeklinde isterseniz de bölmeli şekilde tasarlanabilir.