Müşteri Destek

+90 532 291 2608

Acil Servis

+9 0212 549 91 88

Mail Adresimiz

info@akdoorkepenk.com

Müşteri Destek

+90 532 291 2608

Acil Servis

+9 0212 549 91 88

Mail Adresimiz

info@akdoorkepenk.com

Pratik Sundurma

Pratik sundurma: binalarda bulunan pencere ve kapıların her türlü dış etkene karşı korunması amaçlı üretilmiş bir üründür. Tüm hava koşullarına ( kar, yağmur gibi) karşı dayanıklılık göstererek hem pencereleri hem de kapıları, bu duruma bağlı olarak da pencere ve kapı önündeki eşyaları da korur. Güneş ışınlarının kırılarak içeri girmesini sağlar ve aşırı yakıcı güneşten muhafaza eder. Pratik sundurma sayesinde pencerelerin temizlik süresi, kullanmayanlara göre daha uzun ömürlü olur.

Pratik sundurmalar, cephelerin yönlerine göre nereye monte edilirse ona göre, tasarruf sağlar. Örneğin; monte edeceğiniz pratik sundurma, binanın güney cephesinde ise ısıyı yaklaşık olarak % 65 e kadar süzerken; binanın doğu ve batı cephelerinde bu oran yaklaşık % 77’ ye kadar çıkabilir. Pratik sundurmalar kapı ve pencere sayısına göre, istenildiği kadar yan yana monte edilebilme özelliğine sahiptir. Kar ve rüzgar gücüne karşılık kolay bir şekilde darbe görmemesi için, kollara ek olarak belli bir ölçüde alüminyum boru ilavesi de yapılabilir.

Pratik sundurmaların fonksiyonelliği kadar estetik özellikleri de pek çoktur. Birbirinden farklı tasarımları ile dış cephelerde zengin mimari bir görünüme sahip olabilirler. 6 farklı ölçüde olan sundurmalar, binalarda bulunan kapı ve pencerelerin boyutuna ve sayısına göre de değişkenlik gösterir.

Sundurmaların monte şekilleri kılavuzu ve monte için gerekli olan ekipmanlar, malzemeler ile birlikte bir arada bulunurlar.