Müşteri Destek

+90 532 291 2608

Acil Servis

+9 0212 549 91 88

Mail Adresimiz

info@akdoorkepenk.com

Müşteri Destek

+90 532 291 2608

Acil Servis

+9 0212 549 91 88

Mail Adresimiz

info@akdoorkepenk.com

Transpa Forza

Transpa forza, şeffaf kepenk olarak da bilinen ve son derece şık tasarımlara sahip olan bir panjur sistemidir. Saç ve alüminyum kepenklerin yerine daha sık kullanılmaya başlanan ve neredeyse her mekanda karşımıza çıkan kepenk çeşididir. Şeffaf oluşu sebebi ile dışarıya karşı daha geniş bir görüş alanı sağlar.

Transpa forza, daha çok vitrinlerdeki ürünleri gece ve gündüz her daim dışarıya göstermek amaçlı tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra, banka, bijuteri, butik kapı ve vitrinleri, iş yerleri içinde bulunan odalarda perde olarak kullanılabilir. Dayanıklı ve sağlam bir yapısı vardır. Kolay kolay paslanmaz ve kırılmazlar, yanmaz malzemeden üretilmesi de güvenlik açısından önemli bir detaydır. Transpa forzaların genellikle % 92’lik kısmı şeffaftır. Ultraviole bir hammaddeye sahip olduğu için, vitrinlerde bulunan ürünlerin güneş ışınlarından kötü olarak etkilenmesini engeller ve olası solma gibi durumların önüne geçer. Kullanılan malzeme sayesinde hırsızlık gibi güvenlik gerektiren önlemlere karşı da dayanıklı ve sağlamdır.

Yeni nesil kepenk olarak adı geçen Transpa Forza, villalar için de vazgeçilmez bir üründür. Villa balkonları ve teraslarında sıklıkla karşılaşılan bir ürün olup aynı zamanda, mekana son derece şıklık katan bir görünümü vardır. Isı ve ışık tasarrufu açısından düşünmek gerekirse de bir hayli avantajlıdır. Şeffaf olma sebebi ile, ortama gerekli ışığın girmesini ve ortamın aydınlanmasını sağlar. Ortamda bulunan diğer kepenkler ile de kombine olarak kullanılabilir.