Müşteri Destek

+90 532 291 2608

Acil Servis

+9 0212 549 91 88

Mail Adresimiz

info@akdoorkepenk.com

Müşteri Destek

+90 532 291 2608

Acil Servis

+9 0212 549 91 88

Mail Adresimiz

info@akdoorkepenk.com

Otomatik Kepenk Sistemleri

Kepenk; dükkan, iş yeri, garaj, kapı vb. yerleri kapatmak ya da kilitli tutma amaçlı, demir, tahta ya da saç levha malzemeleri ile üretilmiş bir tür sürgülü mekanizmadır. Saç levha şeklindeki kepenkleri güvenlik açısından yetersiz bulan işletme sahipleri, ilaveten üzerine demirden kepenkler de indirmektedir.

Manuel şekilde yani el yardımı ile açılıp kapanan kepenkler, güç gerektiren ve zahmetli bir iştir. Bunun yerine şimdilerde daha çok otomatik ( uzaktan kumandalı ya da düğmeli ) kepenkler tercih edilmektedir. Endüstriyel kepenk sistemlerinde ön planda tutulan amaçların başında, şüphesiz güvenlik gelmektedir. Genelde büyük işletmeler için kullanılan endüstriyel kepenk, sarmal şekilde dizayn edilmiştir. Teknolojinin sürekli değişmesi, piyasadaki her ürüne ve her malzemeye de yansımaktadır.    Elektronik aletlerden tutun da mekanik aletlere kadar. Teknolojinin getirmiş olduğu bu yenilikler, insanların hem hayatını ciddi anlamda kolaylaştırmakla beraber; aynı zamanda zamandan da tasarruf etmemizi sağlamaktadır.
<h5>Etiam ultricies nisi vel augue.</h5>
Endüstriyel kepenk de eskiye nazaran yenilenen otomatik sistemi sayesinde, aynı anda birden fazla kepenkin açılmasını sağlar ve güvenlik açısından da son derece sağlam bir konstrüksiyona sahiptir. Depo, fabrika giriş çıkışları, büyük garajlar ve bunun gibi pek çok yerde endüstriyel kepenkler tercih edilmektedir. Aynı zamanda uzun ömürlü, sağlam ve dışarıdan doğacak herhangi bir tehlikeye karşı da dayanıklılık göstermesi, kullanıcılar açısından tercih yönünde ilk sırada yerini alır.arcu.

20 YILLIK SEKTÖR TECRÜBEMİZLE

KEPENK SİSTEMLERİNDE SKTÖRÜN ÖNDE GELEN FİRMASIYIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir